O firmie

O firmie

Wierzę, że biznes może przynosić większe zyski a Pracownicy i Klienci mogą być bardziej zadowoleni.

Wraz kilkoma ekspertami pomagam menedżerom, zespołom zwiększać radość z pracy i efektywność.

Konrad Dębkowski
Prezes zarządu, konsultant, trener
Odpowiedzialny za dobór kadr do programów doradczo-szkoleniowych

504 104 522, k.debkowski@aktywator.eu

 

Zaufali nam

Getinbank
Polska Grupa Farmaceutyczna
Kruk S.A.
BORG Automotive
Tubądzin
Direct IT
eFitness
Alior Leasing
Fortis
Aureus
Inagri
CCG - Clear Communication Group
SUM Poland
Canexpol
Finansowanie
Scanfil
Chemaxpol
Cosmedica
OrganikAgro

Transferujemy know-how w projektach doradczo-szkoleniowych, pracując na „żywym organizmie”. Zwiększamy konkurencyjność firm dając konkretne wskazówki. Pomagamy lepiej komunikować się w firmie, skupiając zespoły wokół konkretnych wyzwań.

Co mówią o nas Klienci?

{

Po zakończonym szkoleniu gorącą polecam Konrada jako wspaniałego konsultanta biznesowego. Wyszuka problemy w procesach biznesowych, znajdzie rozwiązania i przekaże tą informację w odpowiedni sposób który umożliwi poprawienie sytuacji.

Krótko można określić to w taki sposób: Wiedza – TAK! Doświadczenie – TAK! Charyzma – TAK, TAK i jeszcze raz TAK!

Ihor Shevchenko
Administrator systemów IT
Direct IT
{

Współpracę z Konradem można opisać jednym słowem „Profesjonalizm” i to przez duże „P”. Dopasowanie szkolenia do potrzeb firmy oraz naszpikowane doświadczeniem i przykładami wypowiedzi dodatkowo sprawiają, że w szkoleniu każdy uczestnik czuje się jako ważne ogniwo projektu, a nie jego doklejony element.

Tomasz Gaszyński
Dyrektor ds. IT
Direct IT
{

Z wielką przyjemnością polecam wsparcie Konrada w analizie procesów, ich usprawnianiu oraz w prowadzeniu szkoleń w firmie. Miło współpracować z tak świetnie merytorycznie przygotowaną osobą, która potrafi w przystępny sposób przekazać całemu zespołowi cele, co do których cały zespół się zgadza i często dochodzi do nich sam. A oprócz wielkiego profesjonalizmu Konrada, to również bardzo miła i ciekawa osoba, z którą można porozmawiać na każdy temat 🙂

Krzysztof Dudziński
Co-founder, Board Member
eFitness
{

Szkolenia pojawiły się w idealnym momencie gwałtownego rozwoju firmy eFitness. Tematyka szkoleń taka jak analiza biznesowa, bloki merytoryczne dla kadry kierowniczej oraz zespołu developerskiego czy projekt kultury organizacyjnej okazały się bardzo potrzebne, z czego wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Wiedzę z tych szkoleń wprowadzamy sukcesywnie w życie, a co najważniejsze nie jest to inicjatywa „odgórna”, tylko sami pracownicy są tymi zmianami zainteresowani. Przygotowanie szkoleń, praktyczny sposób przekazywania wiedzy, szeroka wiedza i liczne przykłady z życia świadczą o profesjonalizmie prowadzących oraz ich dużym doświadczeniu z zakresu wielu dziedzin.

Łukasz Balicki, Krzysztof Dudziński, Tomasz Stryczyński
Zarząd
eFitness
{

Konrad bardzo profesjonalnie podszedł do zespołu zarówno handlowego jak i produkcyjnego wykazując się ogromnym doświadczeniem i charyzmą. Bardzo szybko i sprawnie zdefiniował obszary do poprawy i stworzył strategię płynnie przeprowadzającą naszą firmę przez etap zmian. Mieliśmy tez przyjemność uczestniczyć w ciekawych warsztatach „Sycylia”, które genialnie zintegrowały i umocniły nasz zespół. Brawo Konrad!

Iwona Sawicka
Managing Director
Fortis Technology
{

Konrad to wyjątkowy optymista, który uczy, inspiruje i motywuje do działania. Posiada ogromne doświadczenie biznesowe – specjalizuje się w budowaniu kultury organizacyjnej opartej na motywacji, rozwoju kompetencji sprzedażowych oraz doskonaleniu procesów biznesowych. Swoją pasją, zaangażowaniem i energią zaraża innych.

Rekomenduję do współpracy w zakresie realizacji projektów rozwojowych oraz podnoszenia efektywności działania organizacji.

Anna Łucka-Babiarz
Getin Bank
{

Konrad to człowiek z pasją, który kocha to co robi. Ma głowę pełną pomysłów i innowacji. Wciąż udoskonala i tworzy nowe projekty. Jest świetnym trenerem i organizatorem, który w ciekawy i przemyślany sposób wdraża je w życie.

Miałam olbrzymią przyjemność brać udział w cyklu szkoleń, które organizował, ale również prowadził. Mogę z całą pewnością zarekomendować go do współpracy, nie tylko jako organizatora ale również trenera. Ma świetne wyczucie, podejście do grupy, poczucie humoru, ale również konsekwencje w działaniu i przekazu, świetny warsztat oraz łatwość w przekazywaniu wiedzy.

Zdecydowanie polecam!

Dominika Toja
Specjalista ds kluczowych klientów
Polska Grupa Farmaceutyczna
{

Miałem przyjemność uczestniczyć w cyklu szkoleń którego jednym z prowadzących był Konrad i to były najlepsze szkolenia w jakich mogłem uczestniczyć. Wielkie dzięki za wszystko.

Grzegorz Misiak
Specjalista ds kluczowych klientów
Polska Grupa Farmaceutyczna
{

Konrad przeprowadził warsztaty, w które zaangażował się cały mój zespół. Swoim podejściem – otwartością, szczerością, zaangażowaniem i pasją – zainspirował wszystkich do działania.

Zaimponował mi dużą wiedzą nie tylko z zakresu znajomości branży IT, wiedzy B2B, ale ogólnie psychologii. Polecam Konrada jako akceleratora procesów biznesowych.

Filip Jeske
CEO
Direct IT
Aktywator Biznesu to butikowa firma doradczo-szkoleniowa, specjalizująca się we wzroście sprzedaży B2B i wzroście efektywności. Nasi Klienci są w ciągłym pośpiechu. Biznes im dobrze funkcjonuje, ale mają poczucie, że jadą na hamulcu ręcznym. Pracownicy nie robią tego co powinni i jak powinni, szefowie wszystkiego muszą pilnować samemu. Jesteśmy z naszymi Klientami na wszystkich etapach związanych z rozwojem zespołu | wzroście efektywności – od analizy do wdrożenia zmiany.
– projekt rozwoju organizacji,
– reorganizacja procesów, organizacji pracy (sprzedaż, marketing, magazyn, logistyka, finanse),
– ułożenie nowej formy współpracy, komunikacji między zespołami,
– przedstawienie konkretnych inicjatyw zwiększających zysk, jakość obsługi Klientów lub wzrost efektywności,
– znalezienie i rozwiązanie konkretnych problemów w firmie,
– poprawa efektywności spotkań biznesowych,
– optymalizacja wykorzystania umiejętności i predyspozycji Pracowników,
– usprawnienie komunikacji, współpracy.
Nasi  Klienci uczą się od nas:
jak zachęcić ludzi do pracy, jak motywować pracowników, pozafinansowo, jak podnieść zaangażowanie pracowników, jak optymalizować procesy w firmie, jak podnieść jakość usług, jak zwiększyć efektywność zespołu, jak rozłożyć zadania na mniejszą ilość pracowników, jak zwiększyć satysfakcję z pracy, jakim być szefem dla Polaków, jak docierać do różnych pokoleń, X, Y, Z, jak wprowadzić dyscyplinę w zespole, jak zgrać różne działy, by współpracowały ze sobą, jak przeprowadzić zespół przez zmiany, jak wprowadzać odpowiedzialność w zespole.
Inspiracje:
Budowanie zaangażowania pracowników – Instytut Gallupa, przywództwo według Gartner i Institute for the Future, design thinking – projektowanie doświadczeń, customer experience management, employee experience management: zarządzanie doświadczeniem Pracownika, motywacja pozafinansowa, motywacja osiągnięć
zarządzanie zmianą – model psychologii poznawczo-behawioralnej, turkusowe organizacje, teorie: Zadania, Postęp – Harvard Business School, teoria Impuls – Richard H. Thaler, laureat Nagrody Nobla z ekonomii behawioralnej.