O firmie

Dlaczego robię to co robię?

Wierzę, że biznes może przynosić większe zyski a Pracownicy i Klienci mogą być bardziej zadowoleni.

Wraz kilkoma ekspertami pomagam menedżerom, zespołom zwiększać radość z pracy i efektywność.

Konrad Dębkowski
Prezes zarządu, konsultant, trener
Odpowiedzialny za dobór kadr do programów doradczo-szkoleniowych

504 104 522, k.debkowski@aktywator.eu

 

Zaufali mi

Getinbank
Polska Grupa Farmaceutyczna
Kruk S.A.
BORG Automotive
Tubądzin
Direct IT
eFitness
Alior Leasing
Fortis
Aureus
Inagri
CCG - Clear Communication Group
SUM Poland
Canexpol
Finansowanie
Scanfil
Chemaxpol
Cosmedica
OrganikAgro

Transferuję know-how w projektach doradczo-szkoleniowych, pracując na „żywym organizmie”. Zwiększam konkurencyjność firm dając konkretne wskazówki. Pomagam lepiej komunikować się w firmie, skupiając zespoły wokół konkretnych wyzwań.

Co mówią o mnie moi Klienci?

{Symulacja Sycylia (...) jest niewątpliwie unikalnym połączeniem zabawy i nauki. Wyzwala emocje, wskazuje na obszary do dalszej poprawy, obnaża wszystkie błędy – a tym samym uczy i zostaje w pamięci. Pokazuje jak wiele zależy od zaangażowania indywidualnego uczestników, pracy zespołowej i otwartości na zmianę. Jej największą wartością jest uniwersalność w zastosowaniu. Można ją bowiem zastosować w pracy nad kompetencjami takimi jak: nastawienie na osiąganie celu, zarządzanie zmianą, komunikacja i praca zespołowa. Jest ona także świetnym narzędziem typu assesment center, gdyż pokazuje zachowania uczestników w różnych sytuacjach: pod presją czasu i wyniku, w sytuacjach współpracy i pracy indywidualnej, w obliczu zmian. Polecam wszystkim zastosowanie w swoich organizacjach podejścia do nabywania nowych kompetencji i wiedzy jakie umożliwia symulacja Sycylia. Prowadzący doskonale wyłapują istotne zachowania i omawiają je w skuteczny dla odbiorcy sposób. Współpraca przed, w trakcie i po symulacji Sycylia – jak najbardziej wzorowa. Polecam!
Magdalena Straub
HR Manager
BORG Automotive
{Po zakończonym szkoleniu gorącą polecam Konrada jako wspaniałego konsultanta biznesowego. Wyszuka problemy w procesach biznesowych, znajdzie rozwiązania i przekaże tą informację w odpowiedni sposób który umożliwi poprawienie sytuacji. Krótko można określić to w taki sposób:
  • Wiedza - TAK!
  • Doświadczenie - TAK!
  • Charyzma - TAK, TAK i jeszcze raz TAK!
Ihor Shevchenko
Administrator systemów IT
Direct IT
{Człowiek z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jasno określa warunki współpracy i przedstawia plan działania. Bardzo podobała mi się zasada "nie neguj " dzięki której osoby które mogą posiadać fajne pomysły ale są zagłuszane przez resztę mają szanse się wypowiedzieć. Od typowych coachów różni go nieszablonowe i bardzo rzeczowe podejście do tematu.
Rafał Borowczyk
Specjalista IT
Direct IT
{Współpracę z Konradem można opisać jednym słowem "Profesjonalizm" i to przez duże "P". Dopasowanie szkolenia do potrzeb firmy oraz naszpikowane doświadczeniem i przykładami wypowiedzi dodatkowo sprawiają, że w szkoleniu każdy uczestnik czuje się jako ważne ogniwo projektu, a nie jego doklejony element.
Tomasz Gaszyński
Dyrektor ds. IT
Direct IT
{Z wielką przyjemnością polecam wsparcie Konrada w analizie procesów, ich usprawnianiu oraz w prowadzeniu szkoleń w firmie. Miło współpracować z tak świetnie merytorycznie przygotowaną osobą, która potrafi w przystępny sposób przekazać całemu zespołowi cele, co do których cały zespół się zgadza i często dochodzi do nich sam. A oprócz wielkiego profesjonalizmu Konrada, to również bardzo miła i ciekawa osoba, z którą można porozmawiać na każdy temat 🙂
Krzysztof Dudziński
eFitness
{Szkolenia pojawiły się w idealnym momencie gwałtownego rozwoju firmy eFitness. Tematyka szkoleń taka jak analiza biznesowa, bloki merytoryczne dla kadry kierowniczej oraz zespołu developerskiego czy projekt kultury organizacyjnej okazały się bardzo potrzebne, z czego wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Wiedzę z tych szkoleń wprowadzamy sukcesywnie w życie, a co najważniejsze nie jest to inicjatywa "odgórna", tylko sami pracownicy są tymi zmianami zainteresowani. Przygotowanie szkoleń, praktyczny sposób przekazywania wiedzy, szeroka wiedza i liczne przykłady z życia świadczą o profesjonalizmie prowadzących oraz ich dużym doświadczeniu z zakresu wielu dziedzin.
Łukasz Balicki, Krzysztof Dudziński, Tomasz Stryczyński
Zarząd
eFitness
{Konrad bardzo profesjonalnie podszedł do zespołu zarówno handlowego jak i produkcyjnego wykazując się ogromnym doświadczeniem i charyzmą. Bardzo szybko i sprawnie zdefiniował obszary do poprawy i stworzył strategię płynnie przeprowadzającą naszą firmę przez etap zmian. Mieliśmy tez przyjemność uczestniczyć w ciekawych warsztatach „Sycylia”, które genialnie zintegrowały i umocniły nasz zespół. Brawo Konrad!
Iwona Sawicka
Menedżer
Fortis Technology
{Konrad to wyjątkowy optymista, który uczy, inspiruje i motywuje do działania. Posiada ogromne doświadczenie biznesowe – specjalizuje się w budowaniu kultury organizacyjnej opartej na motywacji, rozwoju kompetencji sprzedażowych oraz doskonaleniu procesów biznesowych. Swoją pasją, zaangażowaniem i energią zaraża innych. Rekomenduję do współpracy w zakresie realizacji projektów rozwojowych oraz podnoszenia efektywności działania organizacji.
Anna Łucka-Babiarz
Getin Bank
{Konrad to człowiek z pasją, który kocha to co robi. Ma głowę pełną pomysłów i innowacji. Wciąż udoskonala i tworzy nowe projekty. Jest świetnym trenerem i organizatorem, który w ciekawy i przemyślany sposób wdraża je w życie. Miałam olbrzymią przyjemność brać udział w cyklu szkoleń, które organizował, ale również prowadził. Mogę z całą pewnością zarekomendować go do współpracy, nie tylko jako organizatora ale również trenera. Ma świetne wyczucie, podejście do grupy, poczucie humoru, ale również konsekwencje w działaniu i przekazu, świetny warsztat oraz łatwość w przekazywaniu wiedzy. Zdecydowanie polecam! 
Dominika Toja
Specjalista ds kluczowych klientów
Polska Grupa Farmaceutyczna
{Miałem przyjemność uczestniczyć w cyklu szkoleń którego jednym z prowadzących był Konrad i to były najlepsze szkolenia w jakich mogłem uczestniczyć. Wielkie dzięki za wszystko.
Grzegorz Misiak
Specjalista ds kluczowych klientów
Polska Grupa Farmaceutyczna
{Szkolenie przyniosło zaplanowane rezultaty, a trenerzy wykazali się wysokim poziomem umiejętności, zmysłem obserwacji i zrozumieniem sytuacji, a nie tylko wiedzą książkową. Potrafili adekwatnie reagować, pokazując szeroki wachlarz swoich kompetencji, a jednocześnie pozwalając grupie by sama dochodziła do konstruktywnych wniosków. Są też po prostu uśmiechniętymi, pełnymi energii – ale i spokoju – ludźmi. Szczerze polecam szkolenia prowadzone przez trenerów Konrada Dębkowskiego i Jarosława Pudełka.
Anna Bilska
HR Manager
SUM Poland
{Konrad przeprowadził warsztaty, w które zaangażował się cały mój zespół. Swoim podejściem - otwartością, szczerością, zaangażowaniem i pasją - zainspirował wszystkich do działania. Zaimponował mi dużą wiedzą nie tylko z zakresu znajomości branży IT, wiedzy B2B, ale ogólnie psychologii. Polecam Konrada jako akceleratora procesów biznesowych.
Filip Jeske
CEO
Direct IT
{Warsztat Sycylia to była chyba najlepsza nasza decyzja biznesowa od początku istnienia firmy. Polecam wszystkim firmom - i małym i dużym - naprawdę warto. To połączenie zdobywania bardzo cennych doświadczeń i wniosków, które pokazywane są na bazie wciągającej gry, która mimo tego, że jest wyczerpująca to wciąga i jest świetną zabawą.
Marek Gieorgica
Managing Partner
CCG
{Spotkanie dostarczyło naszym pracownikom wiele pozytywnych wrażeń, były momenty poczucia zwątpienia, porażki, ale także ogromnej radości z osiągnięcia wspólnego celu (...) Prowadzący zapewniali atmosferę w trakcie warsztatów, która sprzyjała wymianie doświadczeń, umożliwiała otwartą komunikację o problemach, czy swoich wątpliwościach. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy była bieżąca komunikacja, także po warsztatach.  Z ogromną przyjemnością chciałabym polecić współpracę.
Ewa Kurek - Juś
Dyrektor ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Obszar Procesów Obsługi Klienta
KRUK S.A.