INDYWIDUALNY PROGRAM ROZWOJU DLA MENEDŻERA

 

DLACZEGO  WARTO

PROBLEMY I WYZWANIA

W swojej karierze konsultanta i trenera pracowałem z Klientami, aby przezwyciężyć problemy osobiste, w zespołach, firmie, które wpływały na samopoczucie, zyskowność, jakość pracy i efektywność.

Budowanie pewności siebie, poczucie własnej wartości, polepszenie relacji z innymi, innowacyjność, organizacja pracy, lepsza komunikacja i współpraca, asertywność, zarządzanie zespołem, wymaganie od pracowników, wspieranie, odpowiedzialność, konsekwencja.

Wiem, że wiele problemów zabiera szczęście i ogranicza lepsze wyniki biznesowe. Ludzie zazwyczaj próbują rozwiązywać problemy sami. Często trwa to długo i jest bolesne. Niepotrzebnie.

JAK  MOŻEMY WSPÓLNIE PRACOWAĆ?

60 – DNIOWY PROGRAM (POUFNA FORMA)

  • Nie jestem psychologiem ani coachem, ale to, co uczyniło mnie wyjątkową osobą to moja zdolność do obserwowania zachowań ludzi, wyszukiwania motywacji, mocnych stron, słabości oraz znajdowania indywidualnych, bardzo skutecznych metod poprawy.

    Proponuję Ci 60-dniowy program pomocy w poufnej formie. Twoje imię i nazwisko nigdy nie zostanie nikomu ujawnione. Będziemy spotykać się online (Zoom, Skype, Google Meets lub telefon) co tydzień, przez 45 minut, w dogodnym dla obu stron czasie. Możemy rozwiązać problemy, które mają wpływ na Twoje postępy, samopoczucie lub ich nie rozwiązać. Nie daję żadnej gwarancji poza podjęciem skoncentrowanego wysiłku, aby pomóc. Większość osób, z którymi pracowałem – otrzymała znaczną pomoc.

CO  OTRZYMASZ

Chcę pracować tylko z ludźmi, którzy szczerze chcą pomocy i są gotowi zainwestować, aby otrzymać pomoc.

Czas trwania: 60 dni, spotkanie raz w tygodniu (telefon, Skype, Zoom) – 45 minut w godzinach, które ustalamy na każdą sesję. 

Bezpłatna konsultacja: Zainteresowane osoby mogą do mnie zadzwonić lub napisać z konkretnymi pytaniami, problemami, wyzwaniami. Wszystkie rozmowy będą poufne. 

Opłata wynosi 7900 zł.

KIEDY  MOŻEMY ZACZĄĆ

Jeśli potrzebujesz pomocy i dyskrecji, czy naprawdę możesz sobie pozwolić na czekanie?

k.debkowski@aktywator.eu – moja prywatna skrzynka
504 104 522 – mój prywatny telefon

 

KONSULTANT  REALIZUJĄCY USŁUGĘ

Konrad Dębkowski

Nazywam się Konrad Dębkowski. Pracuję jako konsultant biznesowy i trener. Specjalizuję się w motywacji pozafinansowej i efektywności zespołów. Pomagam menedżerom firm B2B budować innowacyjny, sprawnie działający  i bardziej efektywny zespół.

.