Bezpłatna konsultacja

Zadaj mi pytanie w obszarach: budowanie Kultury Organizacyjnej, Zarządzanie, Organizacja pracy, Rozwój kompetencji.

W trakcie bezpłatnej konsultacji możesz poznać odpowiedzi na Twój nurtujący problem z Pracownikami lub dowiedzieć się jak skuteczniej przeprowadzić zmianę. Umówimy dogodny termin i zadbam o wysoką jakość odpowiedzi.
Czas trwania konsultacji: do 30 min.

Konrad Dębkowski

PRZYKŁADOWE  PYTANIA

O co możesz zapytać?

 • Jak najlepiej zmotywować Pracowników
 • Jak utrzymać najważniejszych Pracowników
 • Jak rozwiązać problem z Pracownikami, związany z …
 • Jak wyeliminować wkurzające zachowania Pracowników
 • Jak budować odpowiedzialność u Pracowników
 • Jak zdefiniować główne wyzwania firmy
 • Jak poinformować Pracowników o trudnych decyzjach
 • Jak zaprojektować i wdrożyć inicjatywy mające na celu wzrost efektywności firmy, jakości obsługi Klientów B2B
 • Czy turkusowa organizacja się sprawdza w polskich realiach?

 

Lub porozmawiajmy o konkretach

 • Co chcecie udoskonalić, zmienić?
 • Jakie problemy chcecie rozwiązać? Od kiedy macie ten problem?
 • Jak próbowaliście temu zaradzić?
 • Czy to poskutkowało?

 

Zaufali mi

Getinbank
Polska Grupa Farmaceutyczna
Kruk S.A.
BORG Automotive
Tubądzin
Direct IT
eFitness
Alior Leasing
Fortis
Aureus
Inagri
CCG - Clear Communication Group
SUM Poland
Canexpol
Finansowanie
Scanfil
Chemaxpol
Cosmedica
OrganikAgro

Co mówią o mnie moi Klienci?

{Szkolenia pojawiły się w idealnym momencie gwałtownego rozwoju firmy eFitness. Tematyka szkoleń taka jak analiza biznesowa, bloki merytoryczne dla kadry kierowniczej oraz zespołu developerskiego czy projekt kultury organizacyjnej okazały się bardzo potrzebne, z czego wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Wiedzę z tych szkoleń wprowadzamy sukcesywnie w życie, a co najważniejsze nie jest to inicjatywa "odgórna", tylko sami pracownicy są tymi zmianami zainteresowani. Przygotowanie szkoleń, praktyczny sposób przekazywania wiedzy, szeroka wiedza i liczne przykłady z życia świadczą o profesjonalizmie prowadzących oraz ich dużym doświadczeniu z zakresu wielu dziedzin.
Łukasz Balicki, Krzysztof Dudziński, Tomasz Stryczyński
Zarząd
eFitness
{Konrad bardzo profesjonalnie podszedł do zespołu zarówno handlowego jak i produkcyjnego wykazując się ogromnym doświadczeniem i charyzmą. Bardzo szybko i sprawnie zdefiniował obszary do poprawy i stworzył strategię płynnie przeprowadzającą naszą firmę przez etap zmian. Mieliśmy tez przyjemność uczestniczyć w ciekawych warsztatach „Sycylia”, które genialnie zintegrowały i umocniły nasz zespół. Brawo Konrad!
Iwona Sawicka
Menedżer
Fortis Technology
{Konrad to wyjątkowy optymista, który uczy, inspiruje i motywuje do działania. Posiada ogromne doświadczenie biznesowe – specjalizuje się w budowaniu kultury organizacyjnej opartej na motywacji, rozwoju kompetencji sprzedażowych oraz doskonaleniu procesów biznesowych. Swoją pasją, zaangażowaniem i energią zaraża innych. Rekomenduję do współpracy w zakresie realizacji projektów rozwojowych oraz podnoszenia efektywności działania organizacji.
Anna Łucka-Babiarz
Getin Bank
{Konrad to człowiek z pasją, który kocha to co robi. Ma głowę pełną pomysłów i innowacji. Wciąż udoskonala i tworzy nowe projekty. Jest świetnym trenerem i organizatorem, który w ciekawy i przemyślany sposób wdraża je w życie. Miałam olbrzymią przyjemność brać udział w cyklu szkoleń, które organizował, ale również prowadził. Mogę z całą pewnością zarekomendować go do współpracy, nie tylko jako organizatora ale również trenera. Ma świetne wyczucie, podejście do grupy, poczucie humoru, ale również konsekwencje w działaniu i przekazu, świetny warsztat oraz łatwość w przekazywaniu wiedzy. Zdecydowanie polecam! 
Dominika Toja
Specjalista ds kluczowych klientów
Polska Grupa Farmaceutyczna
{Miałem przyjemność uczestniczyć w cyklu szkoleń którego jednym z prowadzących był Konrad i to były najlepsze szkolenia w jakich mogłem uczestniczyć. Wielkie dzięki za wszystko.
Grzegorz Misiak
Specjalista ds kluczowych klientów
Polska Grupa Farmaceutyczna
{Szkolenie przyniosło zaplanowane rezultaty, a trenerzy wykazali się wysokim poziomem umiejętności, zmysłem obserwacji i zrozumieniem sytuacji, a nie tylko wiedzą książkową. Potrafili adekwatnie reagować, pokazując szeroki wachlarz swoich kompetencji, a jednocześnie pozwalając grupie by sama dochodziła do konstruktywnych wniosków. Są też po prostu uśmiechniętymi, pełnymi energii – ale i spokoju – ludźmi. Szczerze polecam szkolenia prowadzone przez trenerów Konrada Dębkowskiego i Jarosława Pudełka.
Anna Bilska
HR Manager
SUM Poland
{Konrad przeprowadził warsztaty, w które zaangażował się cały mój zespół. Swoim podejściem - otwartością, szczerością, zaangażowaniem i pasją - zainspirował wszystkich do działania. Zaimponował mi dużą wiedzą nie tylko z zakresu znajomości branży IT, wiedzy B2B, ale ogólnie psychologii. Polecam Konrada jako akceleratora procesów biznesowych.
Filip Jeske
CEO
Direct IT
{Warsztat Sycylia to była chyba najlepsza nasza decyzja biznesowa od początku istnienia firmy. Polecam wszystkim firmom - i małym i dużym - naprawdę warto. To połączenie zdobywania bardzo cennych doświadczeń i wniosków, które pokazywane są na bazie wciągającej gry, która mimo tego, że jest wyczerpująca to wciąga i jest świetną zabawą.
Marek Gieorgica
Managing Partner
CCG
{Spotkanie dostarczyło naszym pracownikom wiele pozytywnych wrażeń, były momenty poczucia zwątpienia, porażki, ale także ogromnej radości z osiągnięcia wspólnego celu (...) Prowadzący zapewniali atmosferę w trakcie warsztatów, która sprzyjała wymianie doświadczeń, umożliwiała otwartą komunikację o problemach, czy swoich wątpliwościach. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy była bieżąca komunikacja, także po warsztatach.  Z ogromną przyjemnością chciałabym polecić współpracę.
Ewa Kurek - Juś
Dyrektor ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Obszar Procesów Obsługi Klienta
KRUK S.A.